• Melikgazi/KAYSERİ
  +90 352 321 25 18

  Hakkımızda

  Asmek Çelik Kapı

  Hakkımızda

  1974 yılında demir doğrama işleri ile inşaat sektörüne giren firmamız, 1990 yılından itibaren ASMEK ÇELİK KAPI olarak çelik kapı üretim ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır. Yıllık ortalama 15.000 adet üretim kapasitesine sahip, mevcut entegre tesisi ve uzman personeli ile Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde üretimine devam etmektedir.

  Firmamız geçen bunca zaman içerisinde kazandığı tecrübelerle ve sektörüne kazandırdığı yeniliklerle, müşterilerine daime en üst kalitede ürün ve hizmet vermeyi hedef edinmiştir. Çelik kapının konusunu oluşturan güvenliğiniz için halen bir çok projede çalışmalarına devam etmektedir.

  Ürnlerinin %60’ını yurtiçine ve %40’ını da yurt dışına pazarlayan firmamız, yurtiçinde oluşturduğu yaygın dağıtım sisteminin yanında, yurt dışında da bir çok iş ortaklığında bulunarak gerçekleştirdiği ihracatlar ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

  0+

  Farklı Ürün Çeşidi

  0+

  Ülkeye İhracat

  0+

  Yıllık Tecrübe

  0%

  Mutlu Müşteri

  Vizyonumuz

  Sektöründe 50 yılı aşkın tecrübenin verdiği güvenle Dürüstlük, Güvenilirlik ve Kaliteyi kendisine ilke edinerek ürettiği ürünleri dünyanın dört bir tarafına kusursuz müşteri memnuniyeti ve düşük maliyet ile gönderen, bu şekilde ihracat oranını sürekli arttırarak Sektöründe ülke ekonomisine katkı sağlamak.

  Misyonumuz

  Çelik kapıların üreticisi olarak, sürekli olarak dünya genelindeki en son teknolojik gelişmelerle güncel kalmayı hedefliyoruz. Araştırma ve geliştirme çabalarımızın hızlanmasıyla, ürün yelpazemizi sürekli olarak genişletmek ve verimliliğimizi artırmak için çaba gösteriyoruz.

  Kalite Potikası

  Çelik kapılarımız kalite, dayanıklılık, güvenilirlik ve estetik açıdan endüstri standartlarının üstündedir. Kaliteli malzemeler kullanıyor ve üretim süreçlerimizi yeni teknolojilerle sürekli geliştiriyoruz. Kapılarımızın yüksek kalite standartlarına uygunluğunu sağlamak için testler uyguluyoruz.