KURUMSAL

Kurumsal Bilgiler

    1974 yılında demir doğrama işleri ile inşaat sektörüne giren firmamız, 1990 yılından itibaren ASMEK ÇELİK KAPI olarak çelik kapı üretim ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır. Yıllık ortalama 15.000 adet üretim kapasitesine sahip, mevcut entegre tesisi ve uzman personeli ile Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde üretimine devam etmektedir.

     Firmamız geçen bunca zaman içerisinde kazandığı tecrübelerle ve sektörüne kazandırdığı yeniliklerle, müşterilerine daime en üst kalitede ürün ve hizmet vermeyi hedef edinmiştir. Çelik kapının konusunu oluşturan güvenliğiniz için halen bir çok projede çalışmalarına devam etmektedir.

     Ürnlerinin %60’ını yurtiçine ve %40’ını da yurt dışına pazarlayan firmamız, yurtiçinde oluşturduğu yaygın dağıtım sisteminin yanında, yurt dışında da bir çok iş ortaklığında bulunarak gerçekleştirdiği ihracatlar ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

 

Misyonumuz;

Sektöründe 38 yılı aşkın tecrübenin verdiği güvenle Dürüstlük, Güvenilirlik ve Kaliteyi kendisine ilke edinerek ürettiği ürünleri dünyanın dört bir tarafına kusursuz müşteri memnuniyeti ve düşük maliyet ile gönderen, bu şekilde ihracat oranını sürekli arttırarak Çelik Kapı İmalatı Sektöründe Ulusal ekonomisine katkı sağlayan ASMEK markasını tüm dünya ülkelerine sektörün de lider ve yenilikçi bir firma olarak dürüstlük, güvenilirlik, kalite ve ekonomik fiyatlarla bütünleştirmiş, Sahip olduğu ilkelerinden vazgeçmeyen, Başarılı teknik kadrosuyla oluşturduğu marka ve garantisi ile siz müşterilerinin sürekli yanında bulunan lider bir firma olarak tanıtmak.

Vizyonumuz;

Çelik Kapı imalatında dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, araştırma ve geliştirme çalışmalarımıza her geçen gün hız vererek ürün çeşitliliğimizi arttırmak ve verimlilik arttırma çalışmalarımızı sürekli kılmak. Siz müşterilerimizin istedikleri özel ürün taleplerine daha kısa sürede cevap verebilmek. Sektörümüze yeni teknolojiler sunmak, Hem teknolojimiz hem de ürün estetiğimizle ASMEK markasını sektörde aranan seçkin bir marka haline getirmek. Ürün kalitemiz ve yüksek iş ahlakımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun fiyat, kalite ve zamanda sağlamak için çalışmalarımızı koordine etmek. Teknik personelimizi eğitimlerle destekleyerek sizleri; dürüstlük, güvenilirlik ve kalite ile tanıştırmak, Çelik Kapı İmalatı sektöründe öncü bir kuruluş haline gelmek.